GLASS & CERAMICS / Ceramics / Pot with a lid 6024031
nr 602 4031
POT WITH A LID
Mona Morales-Schildt (1908-1999) för Kosta 1960-tal, orangeröd, locket med sex etsade cirklar, höjd 12 cm, signerad KOSTA 9-030 MORALES, originaletikett Kosta Sweden,
Mona Morales-Schildt (1908-1999) för Kosta 1960-tal, orangeröd, locket med sex etsade cirklar, höjd 12 cm, signerad KOSTA 9-030 MORALES, originaletikett Kosta Sweden
300
SEK 350
Monday September 28 2009
at 19:06:29
16/9 16:53:27
300 kr
17/9 13:36:50