Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 17475167



*

nr 1747 5167


WATERCOLOUR

unidentified artist. Vass, sheet: 29x18 cm, outer dimensions including frame: 45x35,


Oidentifierad konstnär. Vass, bladets mått: 29x18 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm. Signerad


Estimate:

500

Auction date:

Monday December 8 2025
at 19:44:59


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller vass vattenfärg
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:20
  • 8084 GOUACHE
    Michael Näslund. Signed, 50x60 cm, outer dimension..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:04




Ladda ner broschyr