KONST / Litografier / Litografier 7528396
nr 752 8396
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografier, 2 st. Peter Dahl (f. 1934), 'Frigörelsen', signerade, 354 + 355/375, 25x18, oramade
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:14:41
9/4 13:50:25
Peter Dahl (f. 1934)