KONST / Litografier / Färglitografi 11287012
*
nr 1128 7012
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Joakim Allgulander (f. 1965), 199/240, bladets mått: 22x18
Kondition: löst blad
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 september 2017
kl 18:13:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/9 14:09:24
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik joakim allgulander litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Joakim Allgulander
Kondition: löst blad
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
nr 1128 7012
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Joakim Allgulander (f. 1965), 199/240, bladets mått: 22x18
Kondition: löst blad
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 september 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/9 14:09:24 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk mÃ¥lare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.Läs mer om Joakim Allgulander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik joakim allgulander litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



