KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11554468
nr 1155 4468
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Blandteknik, Solnedgång. Signerad PMP, 20x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:28:54
15/1 13:52:58
15/1 19:18:15
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson