KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776374
nr 1477 6374
Blandteknik
10 st, erotiska motiv, Orientaliska, yttermått inklusive ram: 21x14 - 25x20 cm. Ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:13:55
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)