KONST / Litografier / Färglitografi 14235402
nr 1423 5402
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 8/260, Golfspelare. Färglitografi, bildmått: 67x46cm, yttermått inklusive ram: 83x65cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:26:18
3/10 20:03:57
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson