KONST / Litografier / Färglitografi 8448469
nr 844 8469
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Kondition: fuktskador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 september 2013
kl 20:07:00
30/8 08:38:35
200 kr
1/9 01:18:04
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg