KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 13062017
nr 1306 2017
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Skisser, 3 st, Porträtt. Signerad. Ramens innermått: ca 40x25 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 februari 2020
kl 21:02:53
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren