KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16449160
nr 1644 9160
Oljemålningar
2 st, Veronica Kaevandes. Signerad, daterad -99, komposition. Olja på pannå, 28x15, cm, yttermått inklusive ram: 30x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:50:33
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr