ART / Oil paintings / Oil painting 9557003

nr 955 7003

OIL PAINTING

unidentified artist, 19th century, barnporträtt, unframed, sheet: 32 x 25, wear, damages, colour loss.

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, barnporträtt, oramad, bladets mått: 32 x 25

Condition: slitage, skador, färgbortfall

SEK 2800

Monday April 20 2015
at 18:49:24