LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Lighting armature 13767014
nr 1376 7014
LIGHTING ARMATURE
PH-lampa. Diameter: 50cm,
PH-lampa. Diameter: 50cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 700
Monday February 1 2021
at 19:54:14
500 kr
600 kr