ART / Lithographs / Litograph in colors 10895066
nr 1089 5066
Catrine Näsmark
(f. 1970), Sverige
Catrine Näsmark, 15x99, sheet: 31x41,
LITOGRAPH IN COLORS, Catrine Näsmark, 15x99, bladets mått: 31x41
SEK 100
Monday February 13 2017
at 19:48:42
13/2 18:19:29
13/2 18:35:22
Catrine Näsmark
Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.
Read more about Catrine Näsmark