ART / Lithographs / Litograph in colors 11611207
nr 1161 1207
Karin Olsson
(1928-2006), Sverige
Karin Olsson, Trädgårdsmotiv, EA-upplaga, bladets mått: 42x42, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Karin Olsson, Trädgårdsmotiv, EA-upplaga, bladets mått: 42x42
Condition: löst blad
Karin Olsson, Swedish painter, born 1928, dead 2006.
SEK 150
Monday February 12 2018
at 18:25:08
7/2 14:32:33
100 kr
8/2 20:44:37