ART / Lithographs / Graphic art 8012449
nr 801 2449
GRAPHIC ART
Tillskriven Bengt Lindström, composition, subject size: 66 x 50,
Tillskriven Bengt Lindström, komposition, motivets mått: 66 x 50
800
SEK 400
Monday January 14 2013
at 20:31:32
11/1 23:30:48