FURNITURE / Tables / Table 11299178

nr 1129 9178

TABLE

length: 120 cm, width: 51 cm, height: 75 cm, wear, damages.

längd: 120 cm, djup: 51 cm, höjd: 75 cm

Condition: slitage, skador

SEK 200

Monday September 18 2017
at 19:49:41