MÖBLER / Bord / Bord 11299178
nr 1129 9178
Bord
längd: 120 cm, djup: 51 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 september 2017
kl 19:49:41
100 kr
150 kr