FURNITURE / Tables / Table 11299178
nr 1129 9178
TABLE
length: 120 cm, width: 51 cm, height: 75 cm, wear, damages.
längd: 120 cm, djup: 51 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday September 18 2017
at 19:49:41
100 kr
150 kr