GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 10673651

nr 1067 3651

DISH

1950s, Ekeby, length: 35 cm, nagg.

1950-tal, Ekeby, längd: 35 cm

Condition: nagg

400

SEK 200

Monday November 7 2016
at 20:28:18

Upsala-Ekeby