KONST / Litografier / Färglitografi 13956373
nr 1395 6373
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Färglitografi, Vytautas Kasiulis (1918-1995), Signerad i trycket. Motivet: 46x35cm, yttermått inklusive ram: 64x50cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:55:38
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr