ART / Oil paintings / Oil painting 4391858
nr 439 1858
OIL PAINTING
Lenght: ()
Herrporträtt, Anfader till släkten Fleetwood, 1800-tal, 125x95 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
6000
SEK 6100
Monday November 20 2006
at 16:00:00