ART / Lithographs / Litograph in colors 11482558
nr 1148 2558
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Evy Låås (1923-1999), Sverige. 1976, signerad och numrerad 69/260, trädgård, motivet: 64x59,
LITOGRAPH IN COLORS, 1976, signerad och numrerad 69/260, trädgård, motivet: 64x59
Evy Låås, born 1923, dead 1999, Swedish painter and draughtsman.
Withdrawn
Monday December 4 2017
at 19:03:20
Evy Låås
Read more about Evy Låås