ART / Oil paintings / Oil painting 12257133

nr 1225 7133

OIL PAINTING

unidentified artist. Fjällmotiv med hus. Signerad Dalberg. Oil on panel, 29x23 cm,

Oidentifierad konstnär. Fjällmotiv med hus. Signerad Dalberg. Olja på pannå, 29x23 cm

Yes

300

Monday December 17 2018
at 18:46:26