ART / Lithographs / Litographs 10515128
nr 1051 5128
LITOGRAPHS
2 pcs, signerade och numrerade, Stockholm, Nybroviken & Vy över Riddarfjärden, lösa blad, 73/395 respektive 133/395, sheet: 31x48 cn,
300
SEK 100
Monday August 22 2016
at 18:48:09
22/8 18:26:02
- Thema-auction
Aug 22
Stockholmsmotiv
Read more about Stockholmsmotiv