ART / Lithographs / Litograph 12691141
nr 1269 1141
LITOGRAPH
Carpani. Signed, numbered 2/150. Subject: 57x42 cm,
Carpani. Signerad, numrerad 2/150. Motivet: 57x42 cm
SEK 250
Monday August 19 2019
at 18:24:03
100 kr
150 kr
200 kr