KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033487

nr 1603 3487

Oidentifierad konstnär, Stadsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 14x20 cm, yttermått inklusive ram: 20x26 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:51:41