KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15922016

nr 1592 2016

Mona Seilitz

(1943-2008), Sverige

Oljemålning, Kvinna i mask. Signerad, daterad 97, oramad. Signerad. Olja på duk, 20x20

Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 22 januari 2024
kl 18:41:41

  • 22 jan

Specialauktion Mona Seilitz

Läs mer om Specialauktion Mona Seilitz

Mona Seilitz

Läs mer om Mona Seilitz