KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15888368
nr 1588 8368
Graciela Rodo Boulanger
(f. 1935)
Färgetsning, Graciela Rodo Boulanger (f. 1935), Cyklist. Signerad, numrerad 84/100. Bildmått: 63x48 cm, yttermått inklusive ram: 77x57 cm
Graciela Rodo Boulanger, boliviansk målare född i La Paz 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:43:52
100 kr
150 kr
Graciela Rodo Boulanger
Läs mer om Graciela Rodo Boulanger