KONST / Litografier / Färglitografi 11922293
nr 1192 2293
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, "London Rest. Rules". Signerad, numrerad 116/360. Motivet: 50x60
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 juli 2018
kl 20:34:46
300 kr
350 kr
450 kr