KONST / Litografier / Litografier 8001240
nr 800 1240
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografier, 9 st, Einar Nerman (1888-1983), osignerad, 19 x 14 ca
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:43:42
7/1 12:42:22
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman