GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Fisktallrikar 4572772
nr 457 2772
Stig Lindberg
(1916-1982), Sverige
Fisktallrikar, 'Löja' Stig Lindberg (1916-1982) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 5 st
Stig Lindberg, svensk formgivare och målare född 1916, död 1982.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 mars 2007
19/3 10:55:13
Stig Lindberg
Läs mer om Stig Lindberg