ART / Oil paintings / Oil painting 12983170

nr 1298 3170

OIL PAINTING

signed, bod. Oil on canvas, 39x47,

Oidentifierad konstnär. Bod. Signerad. Olja på duk, 39x47 cm

400

SEK 200

Monday December 16 2019
at 19:49:12

Kosta Boda Glasbruk
Kosta är Sveriges äldsta glasbruk, grundat 1742.