KONST / Litografier / Litografi 17177140
nr 1717 7140
Torsten Ridell
(f. 1946), Sverige
Litografi, Torsten Ridell (f. 1946), Sverige, "Utan titel". Signerad, numrerad 28/60. Bildmått: 46x45,5, yttermått inklusive ram: 62x60
Torsten Ridell, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:29:37
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr