![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Offsetlitografier 16034494
*
nr 1603 4494
Göran Tull
(f. 1942), Sverige
Offsetlitografier, 2 st, "Bullens pilsnerkorv". Signerad, numrerad 50/100, daterad -03 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Kondition: En saknar glas, skadad
Göran Tull, svensk målare född i Stockholm 1942.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2024
kl 18:27:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/3 05:06:10
1
500 kr
4/3 18:01:11
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran tull litografier offsetlitografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Göran Tull
Kondition: En saknar glas, skadad
Göran Tull, svensk målare född i Stockholm 1942.
nr 1603 4494
Göran Tull
(f. 1942), Sverige
Offsetlitografier, 2 st, "Bullens pilsnerkorv". Signerad, numrerad 50/100, daterad -03 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Kondition: En saknar glas, skadad
Göran Tull, svensk målare född i Stockholm 1942.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/3 05:06:10 | 1 | 500 kr |
4/3 18:01:11 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran tull litografier offsetlitografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25