KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15451032
nr 1545 1032
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Landseers art, motiv med hundar. Olja på duk, 63x75, oramad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:02:40
3.000 kr
4.200 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.800 kr
4.800 kr
5.000 kr
5.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.000 kr
6.200 kr
6.400 kr
- Klassiska
29 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska