KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10245279
nr 1024 5279
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Landskap med runsten, 25x36
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:54:47
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr