KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 11154637

nr 1115 4637

Dalahäst

Tupp & gris, 3 delar, höjd: 7-18 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 19 juni 2017
kl 19:40:38