KONST / Litografier / Litografi 12836111
nr 1283 6111
Christer Sandelin
(f. 1961), Sverige
Litografi, Pojke. Signerad, numrerad 25/40. Motivet: 30x30 cm
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:42:33
16/10 14:31:01
21 okt
Christer Sandelin
Läs mer om Christer Sandelin