FURNITURE / Tables / Writing desk 5522662

nr 552 2662

WRITING DESK

Lenght: ()

Mahogny 1890-tal, längd: 117, djup: 62, höjd: 78

Condition: slitage, skador

2000

SEK 2000

Monday November 17 2008
at 16:00:00

17/11 15:46:38 1      Vinnande bud