KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8181250
nr 818 1250
Blandteknik
Zoia, Gårdsinteriör, signerad 1931, St. Tropez, motivets mått: 44x36
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:05:18
100 kr
150 kr