KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8181250

nr 818 1250

Blandteknik

Zoia, Gårdsinteriör, signerad 1931, St. Tropez, motivets mått: 44x36

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2013
kl 19:05:18