Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 15664070



*

nr 1566 4070


MIXED MEDIA

unidentified artist. No signature, mixed media, duk, 100x70cm, outer dimensions including frame. 104x74cm,


Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, duk, 100x70cm, yttermått inklusive ram. 104x74cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 400

Auction date:

Monday September 25 2023
at 18:11:04


  • Bid history
Time Bidder Bid
24/9 13:22:57 1      200 kr
24/9 22:29:04 2      150 kr
24/9 22:29:04 1      200 kr (Robot)
24/9 22:29:15 2      250 kr
25/9 08:14:50 1      350 kr
25/9 09:17:55 2      350 kr
25/9 09:17:55 1      350 kr (Robot)
25/9 18:06:04 3      Vinnande bud
25/9 18:06:25 3      justering av budtak


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik ej signerad vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr