KONST / Litografier / Färglitografi 15805063
nr 1580 5063
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Signerad, numrerad 319/325, "Blåsippor och mussla". Färglitografi, bildmått: 30x33cm, yttermått inklusive ram: 58x60cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:02:15
20/11 12:44:44
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg