KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8938002
nr 893 8002
Akvarell
Carl August Olausson, Riksbyggnaden a Helgeandsholmen, signerad. 1928, bladets mått: 23x30
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 maj 2014
kl 18:55:36
6/5 09:22:07