SILVER & METAL / Silver / Coffee set 7977120

nr 797 7120

COFFEE SET

3 pcs, C G Hallberg, 1920-tal ca 880 gr (några bucklor),

3 delar, C G Hallberg, 1920-tal ca 880 gr (några bucklor)

4000

SEK 4200

Monday December 17 2012
at 18:12:25

  • Thema-auction