SILVER & METAL / Silver / Coffee set 7977120
nr 797 7120
COFFEE SET
3 pcs, C G Hallberg, 1920-tal ca 880 gr (några bucklor),
3 delar, C G Hallberg, 1920-tal ca 880 gr (några bucklor)
4000
SEK 4200
Monday December 17 2012
at 18:12:25
3.800 kr
4.200 kr
- Thema-auction