KONST / Litografier / Färglitografier 10422310
nr 1042 2310
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 4 st. Gustav Rudberg (1915-2001), numrerade och signerade
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2016
kl 20:07:20
5/6 14:51:28
6/6 19:57:31