KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13363063

nr 1336 3063

1700-tal, "Medecin du village chez un malade". Ej signerad. Olja på pannå, 45x32 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:08:38

  • Klassiska
  • 29 jun

Klassiska

Läs mer om Klassiska