KONST / Litografier / Färglitografi 16218083

nr 1621 8083

Axel Lilliehöök

(f. 1930), Sverige

Signerad, daterad 1986. Färglitografi. Bladets mått: 42x36cm, yttermått inklusive ram: 55x46cm

Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.

Utrop:

500 kr

måndag 20 maj 2024
kl 18:35:09

Axel Lilliehöök

Läs mer om Axel Lilliehöök