KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11424727
nr 1142 4727
Ange Hedenberg
(f. 1932), Sverige
Gouache, Ange Hedenberg (f. 1932), kroginteriör, signerad 1982,17x23
Ange Hedenberg, svensk målare och tecknare född i Linköping 1932.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2017
kl 18:36:31
6/11 17:36:17
Ange Hedenberg
Läs mer om Ange Hedenberg
Gouache