![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 13988423
*
nr 1398 8423
Mark Bodé
(f. 1963), USA
Färglitografi, "Bodé Stockholm Tribute". Signerad, numrerad 11/100. Motivet: 20x21, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Mark Bodé, amerikansk konstnär född 1963 i Utica, New York.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 maj 2021
kl 19:45:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 21:19:17
1
100 kr
22/5 23:25:50
2
Vinnande bud
23/5 00:22:23
2
justering av budtak
24/5 19:37:27
2
justering av budtak
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mark bodé usa
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09
*
Mark Bodé
Mark Bodé, amerikansk konstnär född 1963 i Utica, New York.
nr 1398 8423
Mark Bodé
(f. 1963), USA
Färglitografi, "Bodé Stockholm Tribute". Signerad, numrerad 11/100. Motivet: 20x21, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Mark Bodé, amerikansk konstnär född 1963 i Utica, New York.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 maj 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/5 21:19:17 | 1 | 100 kr |
22/5 23:25:50 | 2 | Vinnande bud |
23/5 00:22:23 | 2 | justering av budtak |
24/5 19:37:27 | 2 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mark bodé usa
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09