KONST / Litografier / Färglitografi 16723043
nr 1672 3043
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 1296/1750. Färglitografi, bildmått: 73x55 cm, yttermått inklusive ram: 82x62 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 januari 2025
kl 20:08:37
600 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm