KONST / Litografier / Färglitografi 16558404
nr 1655 8404
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 32/380, figurer. Färglitografi, bildmått: 32x46 cm, yttermått inklusive ram: 46x60 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:55:03
100 kr
200 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström