FURNITURE / Tables / Etagebord 5646178
nr 564 6178
Etagebord
Lenght: ()
1800-tal mahogny, längd: 48, djup: 35, höjd: 75
Condition: slitage
100
SEK 1000
Monday February 2 2009
at 19:17:46
350 kr
250 kr
500 kr
650 kr
700 kr
950 kr
950 kr